Kvě 292024

Dne 24. 5. 2024 si žáci 7. a 9. třídy vyzkoušeli robotickou pomůcku RoboMaster S1.

Jde o vzdělávací herní robot, který mění hru a je postaven tak, aby uvolnil potenciál každého žáka. S1 RoboMaster poskytuje uživatelům důkladné pochopení vědy, matematiky, fyziky, programování a dalších prostřednictvím podmanivých herních režimů a inteligentních funkcí.

Žáci naší školy si vyzkoušeli základní ovládání, programovali jízdu robota, závody, simulovali i souboje mezi roboty. Průvodcem byl bývalý žák naší školy, nyní student Střední školy elektrotechnické v Lipníku nad Bečvou Jan Trlifaj, který zde vykovával odbornou praxi.

Mgr. Václav Holas